Cégünk Bérszámfejtő/Bér -és Munkaügyi Ügyintézőt Keres, Siófokon!

Főbb feladatok:

  • bérelszámolás teljes körű ügyintézése
  • betegállományok, ellátások számfejtése
  • pótlékok meghatározása, elszámolása
  • munkaviszonnyal kapcsolatos változások rögzítése
  • munkavállalók be -és kijelentése
  • munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
  • adó -és járulékbevallás elkészítése jogszabályok alkalmazásával, illetve kimutatások és statisztikák, negyedéves riportok készítése a hatóságok és a vezetés felé
  • adatszolgáltatások (KSH, OEP, stb.)
  • béren kívüli juttatások kezelése, elszámolása
  • kapcsolattartás a munkavállalókkal, segítségnyújtás bér- és munkaügyi kérdésekben

Elvárások:

  • felsőfokú vagy középfokú, szakirányú végzettség
  • hasonló területen szerzett 3-5 éves releváns tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek (MS Word, Excel)
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség
  • angol nyelvtudás előny

Fizetés megállapodás szerint.

Önéletrajzokat az allas@akvaplast.hu címre legyenek szívesek küldeni.